SEO Katalog
vip

Angielski Online

Reklama GoogleKatowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk

Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk Kancelaria Notarialna z Katowic, oferuje swoim klientom usługi notarialne spełniające najwyższe standardy. Dla nas relacja z klientem i wzajemne zaufanie są ważne w naszej codziennej pracy. Oferujemy Państwu wiedzę, rzetelność i doświadczenie, oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk zlokalizowana jest w ścisłym centrum Katowic. Notariusz świadczy takie czynności jak: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie testamentów, ustanawianie hipotek, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie testamentów i intercyz majątkowych i inne. Mając na uwadze jakim zaufaniem darzycie Państwo notariusza zawsze wykonujemy naszą pracę na najwyższym możliwym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

Szczegóły strony www.katowice-notariusz.pl:

Podlinkuj stronę www.katowice-notariusz.pl:

Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • odszkodowania za wypadek »

  Wielokrotnie podróżując po drodze można zauważyć dużo jadących z nadmierną prędkością samochodów. Nadmierna jest główną przyczyną wypadków automobilowych. Zdarza się to niestety niezmiernie często i jest niepokojącym i przykrym krajobrazem. Wystarczy przecież podróżować nieznacznie wolniej, a pewniej dla siebie i innych. Jeśli jednakże brałeś udział w zderzeniu drogowym i wina nie leży po Twojej stronie, możesz wojować o swoje. Istnieje ogromna szansa, że za taki wypadek drogowy, należy Ci się istotne odszkodowanie z oc innego kierowcy. Nie zwlekaj i skontaktuj się z zaufaną i doświadczoną firmą, która działa w całym państwie i umie zapewnić wysokie odszkodowania komunikacyjne. Skontaktuj się z firmą midaslex.pl a nie pożałujesz. Oni pomogą Ci w trudnych chwilach, sprawdzą Twój przypadek bardzo wnikliwie. Zapłacisz tylko za efekty, więc o kasę nie musisz się kłopotać. Warto się z nad nimi zastanowić i wypełnić formularz kontaktowy zgłaszający szkodę.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • przewozy polska niemcy »

  Zajmujemy się głównie przewozem osób na zasadzie z adresu na adres. Przewozem polska niemcy
  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej w Warszawie oraz certyfikaty Kompetencji Zawodowej Przewoźnika Międzynarodowego. Wszystkie nasze mikrobusy są na gwarancji producenta i systematycznie wymieniane na nowe w celu podniesienia jakości usług i bezpieczeństwa pasażerów. Pamiętaj, przewozy polska niemcy tylko z Eltur

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  W naszej kancelarii adwokackiej Michał Olechnowicz, która mieści się przy ulicy Jagielońskiej 11/4 w Szczecinie zatrudniamy wyłącznie dobrze wykształconych, wysoko wykwalifikowanych, a co najważniejsze doświadczonych prawników. Dzięki czemu możemy zagwarantować wszystkim naszym klientom wysoką jakość naszych usług. Zajmujemy się prowadzeniem spraw związanych przede wszystkim z prawem: karnym, gospodarczym oraz rodzinnym. Zajmujemy się też funduszami unijnymi między innymi pomagamy w opiniowaniu umów, EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze oraz zamówieniami publicznymi, a dokładniej opiniowaniem i występowaniem w postępowaniach. Posiadamy duże doświadczenie aby prowadzić starannie usługi w naszej kancelarii na najwyższym poziomie zadowalających wymagających klientów. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się efektywnością, satysfakcją naszych klientów i jest dla nas priorytetem. Zapewniamy solidną i rzetelną reprezentację. By dowiedzieć się o nas dużo więcej, zapoznać ze szczegółami naszej kompleksowej oferty wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • notariusz katowice »

  Sprawiamy na rzecz naszych klientów czynności notarialne. Trzymamy się na terenie Katowic realizując między innymi takie czynności notarialne, jak sporządzenie protokołów, w tym ze nazbierań organizacji społecznych oraz spółek, sporządzenie protestów weksli i czeków, sporządzanie wypisów, odpisów, ekstraktów spośród dokumentów, sporządzanie projektów czynów, oświadczeń oraz dokumentów na żądanie stron www. Na rzecz polskich klientów przyjmujemy w zamysłu przechowania dokumentów, pieniędzy i papiery wartościowe. Na terenie Katowic polska kancelaria notarialna posiada dogodną lokalizację, co pozwala nam zastrzec polskim klientom łatwy dostęp także działającą w Katowicach komunikacją publiczną, jak i samochodem. Polska kancelaria dysponuje prywatnym bezpłatnym parkingiem. Zobacz ofertę notariusza Pani Anny Tarnawskiej.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa spadki »

  Kiedy potrzebna jest pomoc prawna zaczynamy zastanawiać się czy stać nas na usługi prawnika, które fakt faktem nie należą do najtańszych. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, że adwokat warszawa mokotów to nieraz jedyna osoba, która może doprowadzić sprawę do korzystnego rozstrzygnięcia, dlatego też w takich sytuacjach cena powinna odgrywać zdecydowanie drugorzędną rolę. Wiele kancelarii oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy, z którymi warto się zapoznać planując zatrudnienie pełnomocnika. Jeśli jednak podawane koszty usług są mocno zaniżone powinniśmy się zastanowić czy nie narażamy się na zatrudnienie niedoświadczonego człowieka, który nie poradzi sobie z problemem jaki ma obowiązek rozwiązać. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z ofertą, którą znajdziecie Państwo na tej stronie.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Odszkodowanie – pomimo, że nam się należy to bardzo trudno jest je zdobyć. Dochodzenie odszkodowań to to, w czym specjalizuje się nasza firma, dlatego jeśli masz kłopoty lub zwyczajnie chcesz zaoszczędzić czas, skontaktuj się z nami. Odszkodowania powypadkowe i odszkodowania komunikacyjne są dla przedsiębiorstw ubezpieczeniowych najłatwiejszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Windykacja należności do tej pory nie da żadnych efektów? Z nami się to skończy. Problemem nie jest także zdobycie odszkodowania na terenie Unii Europejskiej. Nasi specjaliści poradzą sobie z trudnym tematem. Nie zostałeś wzięty pod uwagę w testamencie, a uważasz, że Ci się to należało? Tak zwane spadki zachowki nie mają dla nas żadnych tajemnic. Ponadto, jeśli interesuje Cię oferta współpracy z nami, jesteśmy chętni na jej podjęcie. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie dla Dziecka po Wypadku. Kancelaria Odszkodowania Kraków »

  Dzieci z racji wieku, a tym samym niewielkiego doświadczenia życiowego są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Z tego też powodu, powinny być one szczególnie chronione. Niestety, niezależnie od podjętych środków zapobiegawczych, w trakcie wypadków komunikacyjnych, zabawy, zajęć sportowych czy rekreacyjnych, ale również w trakcie zajęć szkole czy w trakcie leczenia może dojść do sytuacji, w której dziecko odniesie szkodę. Za taką szkodę, niezależnie od ewentualnego posiadania polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), niejednokrotnie można również żądać odszkodowania od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela, o ile sprawca szkody jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (OC). W większości przypadków, warunkiem koniecznym do dochodzenia odszkodowania za wypadek dziecka jest udowodnienie odpowiedzialności sprawcy szkody za zaistniałe zdarzenie.Nasza Kancelaria specjalizuje się w pomocy poszkodowanym dzieciom w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za wypadek. Dzięki naszej pomocy można uzyskać odszkodowanie za wypadek w szkole, odszkodowanie za potrącenie dziecka przez samochód i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc prawna Chojnice »

  Prowadzona przez 2 kompetentne radczynie prawnie kancelaria w położonym na Pomorzu mieście Chojnice para się fachową pomocą prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak a oprócz tego osób fizycznych a także spółek prawa handlowego a oprócz tego firm. Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska wespół z działającą z nią Anną Łuczak świadczącą swoje usługi między innymi w zakresie prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, zamówień publicznych, budowlanego a także kwestii podatkowych. Kancelaria zdolna jest wpasować się do potrzeb klienta poprzez świadczenie usług w miejscach, które on wskaże. Nie wszystko musi odbywać się w obrębie samej kancelarii - możliwe jest również przejście na usługi zdalne, jak i również w siedzibie potencjalnego klienta. Sprawy priorytetowe obsługiwane są w pierwszej kolejności bez sztywnych ram czasowych.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne egzekucje komornicze Toruń »

  Odzyskiwanie długów przez osoby postronne nie wypada do łatwych i również przyjemnych działaniach. W szczególności, jeżeli ktoś nie ma w tym doświadczenia. Na szczęście jest nasza kancelaria komornicza, która zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Toruń - to właśnie tutaj znajduje się nasza lokal. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w naszej kancelarii. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta, jeśli istnieje taka potrzeba. Nasz komornik podczas postępowania sprawdza na wniosek wierzyciela między innymi posiadane nieruchomości, pojazdy, konta bankowe, posiadane nadpłaty podatku PIT, VAT itp. W dodatku jesteśmy w stanie sprawdzić Rejestr Zastawów, ustalamy adresy, historię podatkową itp. Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach a także zawsze opieramy swoje działania na literze prawa. Na nas się nie zawiedziecie.

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Polski Adwokat KKTC »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 25 10 2021 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice